10. 10. 2014.| Akademski filmski centar

KLUB MAGISTRALA/Club Magistrala

Razgovor sa autorima                       12h

Discussion with authors

 

STUDIO 27                                       13-16h

Radionica muzike i animacije (Ritam i frejmovi), vodi Koke Riobo Kortes

Music and animation workshop (Rhythm and Frames) by Coke Riobóo Cortés

 

 

MALA SALA/Small Hall                   16h

Panorama evropskog filma 2

Panorama of European Film 2

 

  1. Tortatrop Bartonovog tima / The Caketrope of Burton's Team, Alexandre Dubocs, 1:40, Francuska/France, 2012
  2. Žirafa i ja / The Giraffe And Me, Daria Kascheeva, 5:00, Rusija/Russia, 2014
  3. Bum-bum, ribareva kći / Boom-Boom, doch rybaka / Boom-Boom, the Fisherman Daugther, Ivan Maximov, 8:25, Rusija/Russia, 2013
  4. Fongopolis / Fongopolis, Joanna Kozuch, 13:00, Slovačka / Slovakia, 2014
  5. Balon ptice / Balloon Birds, Marjolaine Perreten, 1:00, Švajcarska / Switzerland, 2014
  6. Taština / Vanitas, Kamila & Mirek Sosnowcy, 7:10, Poljska/Poland, 2014
  7. Radovi u toku / Under Construction, Marcin Wojciechowski, 7:05, Poljska/Poland, 2014
  8. Crno ostrvo / L'Île Noire / The Black Island, Nino Christen, 6:35, Švajcarska / Switzerland, 2014
  9. Pas / Canis, Marc Riba & Anna Solanas, 17:00, Španija / Spain, 2013

 

Trajanje programa/Program duration 67min

 

 

MALA SALA/Small Hall                   18h

Animacioni 3, Italijanska savremena autorska animacija (predstavljaju Andrea Martinjoni, Paola Bristot i Roberto Paganeli)

Animazioni 3, Italian contemporary short-films (presented by Andrea Martignoni, Paola Bristot and Roberto Paganelli)

 

 

VELIKA SALA/Big Hall                  19:30h

Studentski takmičarski program 3

Student Competition Program 3

 

 

FPU, Srbija:

  1. Snaga sumnje / Vis Dubium, Mihajlo Dragaš, 6:47, Srbija/Serbia, 2014
  2. Običan dan / Regular day, Una Isailović, 4:13, Srbija/Serbia, 2014
  3. Ukus vlasti / The Taste of Authority, Stefan Katanić, 4:00, Srbija/Serbia, 2014
  4. Simina treća ruka / Sima's third hand, Darko Dacović, 9:36, Srbija/Serbia, 2014
  5.  Okean / Ocean, Đorđe Matić, 3:19, Srbija/Serbia, 2014

 

 

Univerzitet Moholi-Nađ, Mađarska:

  1. Majka beštija / Bestia Madre, Julianna Gal, 6:38, Mađarska/Hungary, 2014
  2. Nasleđe / Örökség / Heritage, Zsolt Bukta, 5:00, Mađarska/Hungary, 2014
  3. Simfonija Br.42 / Symphony No.42, Reka Bucsi, 9:42, Mađarska/Hungary, 2014
  4. Karl / Carl, Mark Juhasz, 6:42, Mađarska/Hungary, 2014
  5. Auto-putem za Kanadu / Trans-Canada Highway, Kristof Jurik, 5:00, Mađarska/Hungary, 2014

 

Trajanje programa/Program duration 61min

 

 

VELIKA SALA/Big Hall                 

Takmičarski program 4                    21h

Main Competition 4

 

  1. Skretničar / Skretničar / Shunter, Davor Međurečan, 8:13, Hrvatska/Croatia, 2014
  2. Kišni dani / Lietus dienas / Rainy Days, Vladimir Leschiov, 8:16, Litvanija/Latvia, 2014
  3. Simulakra / Simulacra, Ivana Bošnjak, Thomas Johnson, 8:40, Hrvatska/Croatia, 2014
  4. Iščekivanje maja / L'attesa del maggio/ The Wait of May, Simone Massi, 8:00, Italija/Italy, 2014
  5. Rukavica / La Moufle / The Mitten, Clementine Robach, 8:30, Francuska/France, 2014
  6. Kiklop / Cyclope, Marine Duchet, 12:00, Francuska/France, 2013
  7. Portret / Portrait, Donato Sansone, 3:00, Italija/Italy, 2014
  8. Kornjača / O Cágado / The Tortoise, Luis da Matta Almeida, Pedro Lino, 9:55, Portugal/Portugal, 2012
  9. Blagoslovene mašine 5. deo – Povuci obarač / Bendito Machine V - Pull the Trigger, Jossie Malis, 11:54, Španija/Spain, 2014

 

Trajanje programa/Program duration 78min



Vrste materijala u arhivi: Fotografija


foto: Aleksandrija Ajduković
Razgovor sa autorima
Animacioni 3