9. 10. 2015.| Akademski filmski centar

BALKANIMA 2015
Program festivala

PETAK 9.10.2015.

BISTRO KAFE

12:00  Razgovor sa autorima

STUDIO 27

13:00 – 17:00  Radionica Stop-trik animacije (radionicu vodi Miloš Tomić)

MALA SALA

13:00  REPRIZA  Studentski takmičarski program 2

14:30 REPRIZA takmičarski program 3

16:00 Retrospektiva savremenog grčkog animiranog filma

18:00  Predstavljanje autora i člana žirija: Dušan Kastelic

VELIKA SALA

19:30 Studentski takmičarski program 3

Priča o siromašnom ribaru, Rusija                   6’10’’

Epitaf, Srbija, 2015.                                          3’30’’

Ograde, Poljska, 2015,                                      7’00’’

Rafael, Francuska, 2014.                                   5’50’’

Izgubljeni mornar, Holandija, 2014.                  5’45’’

Sunčanje, Francuska, 2015.                               5’30’’

Ruben odlazi, Švajcarska, 2015.                       5’00’’

Unutar tvojih zidova, Izrael, 2015.                    7’10’’

Apolon, Dafne i tama, Češka republika              4’51’’

Sunce, Finska, 2015.                                          8’10’’

Skitnica, Danska, 2014.                                      7’25’’

Život je težak, Nemačka, 2015.                          3’00’’

Trajanje programa                                              70’

VELIKA SALA

21:00   Takmičarski program  4

Čađ, Portugal, 2014.                                          14’00’’

Stakleni čovek, Hrvatska, 2015.                         6’10’’

Plava soba, Francuska, 2015.                            14’26’’

Crna traka, Danska, 2014.                                 3’07’’

Rizom, Francuska, 2015.                                   11’25’’

Proučavanje vremena, Velika Britanija               6’17’’

Nilski konj i kompot, Rusija, 2015.                    2’30’’

Šuljen, Vranina priča, Francuska, 2015.             20’00’’

 

Trajanje programa                                                78’



Vrste materijala u arhivi: Fotografija


foto: Aleksandrija Ajduković