11. 10. 2014.| Akademski filmski centar

KLUB MAGISTRALA/Club Magistrala

Razgovor sa autorima                       12h

Discussion with authors

 

STUDIO 27                                       13-16h

Radionica muzike i animacije (Ritam i frejmovi), vodi Koke Riobo Kortes

Music and animation workshop (Rhythm and Frames) by Coke Riobóo Cortés

 

 

MALA SALA/Small Hall                   14h

Dečiji program

Children’s Program

 

  1. Izbirljiva mišica/Priveredlivaya myshka/Picky Mouse, Sergey Strusovskiy, 13:04, Rusija/Russia (2013)
  2. Kondo/ Condo, Trevor Hardy, 3:00, Velika Britanija/United Kingdom, (2014)
  3. Nana nani nao/Nana, Nani, Nao, Konstantin Brilliantov, 4:04, Rusija/Russia (2014)
  4. Mesec i vuk/Lune et le Loup/ Moon and the Wolf, Toma Leroux, Patrick Delage, 6:16, Francuska/France (2014)
  5. Stranac među santama/Chuzhoy sredi aisbergov/A Stranger Among Icebergs, Andrey Sokolov, 13:25, Rusija/Russia (2014)
  6. Tri kralja/Trzej Krolowie/Three Kings, Anna Blaszczyk, 8:13, Poljska/Poland, (2014)

 

Trajanje programa/Program duration 48min

 

 

MALA SALA/Small Hall                   15h

Promocija knjige: Umetnost preterivanja, Milen Alempijević

Book Promotion: The Art of Exaggerationby Milen Alempijevic

 

 

MALA SALA/Small Hall                   16h

Master klas: Animirani zvučni pejѕaž (Andrea Martinjoni)

Master Class: Animated Soundscape (Andrea Martignoni)

 

 

MALA SALA/Small Hall                   18h

Studentski takmičarski program 4

Student Competition Program 4

 

Univerzitet umetnosi u Bornmautu, UK:

  1. Hvataj / Fetch, Jack Sleeman, 3:15, Velika Britanija/United Kingdom, 2014
  2. Minsko polje / Minefield, Stelios Petrakos, 4:23, Velika Britanija/United Kingdom, 2014
  3. Vremenska prognoza / The Shipping Forecast, David Blanche, 4:00, Velika Britanija/United Kingdom, 2014
  4. Pravi vitez / The True Knight, Dominika Brodowska, 3:06, Velika Britanija/United Kingdom, 2014

 

FAMU, Češka

  1. Nova vrsta / The New Species, Katerina Karhankova, 6:18, Češka/Czech Republic, 2013
  2. Mitopolis / Mithopolis, Alexandra Hetmerova, 11:30, Češka/Czech Republic, 2013
  3. Pohlepa / Greed, hanka Novakova, 4:15, Češka/Czech Republic, 2014
  4. Prilagođavanje / Mimicry, Klara Brichakova, 5:00, Češka/Czech Republic, 2014

 

Projekat “Prever, najbolje iz škola”, Francuska

  1. Ptice tuge / Les Oiseaux du soucis / Birds of Sorrow, Marie Larrive, Camille Authouart, 3:08, Francuska/France, 2014
  2. Tako mnogo šuma / Tant de forêts / So Many Forests, Geoffrey Godet, Burcu Sankur, 3:08, Francuska/France, 2014
  3. Ja sam ja / Je suis comme je suis / I Am As I Am, Marion Auvin, 3:08, Francuska/France, 2014
  4. Tupko / Le Cancre / The Dounce, Chenghua Yang, 3:08, Francuska/France, 2014
  5. Pauza / Quartier libre / Time Off, Marine Blin, 3:08, Francuska/France, 2014
  6. Skoro / Presque / Almost, Melia Gison, 3:08, Francuska/France, 2014

 

ŠAF, Jagodina, Srbija

  1. Jazbuka / Jazbuka, 2:20,Srbija/Serbia, 2014
  2. Dete groma / Child of Lightning, 7:49,Srbija/Serbia, 2014
  3. Ruke / Hands, 3:19,Srbija/Serbia, 2014

 

Trajanje programa/Program duration 74 min

 

 

VELIKA SALA/Big Hall                  20h

Svečano zatvaranje 11. Evropskog festivala animiranog filma BALKANIMA 2014. dodela nagrada i projekcija nagrađenih filmova

Closing ceremony of 11th European animated film festival BALKANIMA 2014 award ceremony and screening of awarded films

 

 

DONjI HOL VELIKE SALE/Lower Hall

KOKTEL / COCTAIL                                              22:00h



Vrste materijala u arhivi: Fotografija


foto: Aleksandrija Ajduković
Razgovor sa autorima
Radionica muzike i animacije
Promocija knjige: Umetnost preterivanja, Milen Alempijević
Svečano zatvaranje festivala