9. 10. 2014.| Akademski filmski centar

KLUB MAGISTRALA/CLUB MAGISTRALA

Razgovor sa autorima                       12h

Discussion with authors

 

 

STUDIO 27                                       13-16h

Radionica muzike i animacije (Ritam i frejmovi), vodi Koke Riobo Kortes

Music and animation workshop (Rhythm and Frames) by Coke Riobóo Cortés

 

 

MALA SALA/Small Hall                   16h

Panorama balkanskog filma

Panorama of Balkan Film

 

  1. Bajka o kruški i zecu / The tale of a pear and a rabit, Dragana Kuprešanin, 4:08, Srbija / Serbia, 2014
  2. Fakini / Phonies, Berin Tuzlić, 3:26, Bosna i hercegovina / Bosnia and Herzegovina, 2014
  3. Požuda / Lust, Irena Jukić Pranjić, 7:00, Hrvatska / Croatia, 2014
  4. Ogledalo / Mirror, Milan Marić, 5:00, Srbija / Serbia, 2014
  5. Prazan um / Empty Mind, Antonio Arangelović, 4:54, Makedonija / Macedonia, 2014
  6. Hiljadu / Thousand, Danijel Žeželj, 6:00, Hrvatska / Croatia, 2013
  7. Vitez / The Knight, George Kaytzanov, 3:53, Bugarska / Bulgaria, 2014
  8. Starac i smrt /Plaku dhe vdekja / The old man and the death, Jozefina Koliqi, Alkida Boshnjaku, Mark Zefi, 3:10, Albanija / Albania, 2014
  9. Elitizam / Elitism, Duško Pašić, 5:41, Srbija / Serbia, 2014
  10. Naljuti se čoveče / Be Angry, Man, Jelena Prljević, Doris Milešević, 1:00, Srbija / Serbia, 2014
  11. Omega / Omega, Tomislav Findrik, 6:00, Hrvatska / Croatia, 2014
  12. Napredak / The Progress, Mitja Manček, 5:22, Slovenija / Slovenia, 2012

Trajanje programa/Program duration 55 min

 

 

MALA SALA/Small Hall                   18h

Predstavljanje autora i člana žirija: Marko Meštrović (Hrvatska)

Presenting Author and Jury member: Marko Meštrović (Croatia)

 

 

VELIKA SALA/Big Hall                  19:30h

Studentski takmičarski program 2

Student Competition Program 2

 

  1. Čovek sat / Clockman, Igor Kekeljević, 5:11, Srbija/Serbia, 2013
  2. Život jednog ormana/ A Cupboard's Life, Naomi Homenu, 4:00, Švajcarska/Switzerland, 2014
  3. Hleb / Bread, Ana-Maria Lemnaru, 2:35, Rumunija/Rumunia, 2014
  4. Suic / Suic, Radaios Nikos, 9:19, Grčka/Greece, 2013
  5. Školjka / Shell, Anna Lytton, 2:58, Nemačka/ Germany, 2013
  6. Diperik /Dieperik, Jacky De groen, 4:40, Belgija / Belgium, 2013
  7. Ispod vode /מצולות / Underwater, Tamar Akavia, 5:00, Izrael/Israel, 2014
  8. Uramljen / Im Rahmen / Framed, Evgenia Gostrer, 5:00, Nemačka/Germany, 2013
  9. Plaža / Plaza / Beach, Pawel Prewencki, 4:00, Poljska/Poland, 2013
  10. Fantastični elastični čovek/ An Incredibly Elastic Man, Karolina Specht, 5:00, Poljska/Poland, 2013
  11. Tako mala stvar /A Thing So Small, Mizmor Watzman, 8:48, Izrael/Israel, 2013

Trajanje programa/Program duration 57min

 

 

VELIKA SALA/Big Hall                 

Takmičarski program 3                    21h

Main Competition 3

 

  1. Konzo / Konzo, Ivan Ivanovski, 6:00, Makedonija/Macedonia, 2013
  2. Draga / Darling, Izabela Plucinska, 6:00, Poljska/Poland, 2014
  3. Kroz trnje / Through The Hawthorn, Anna Benner, Pia Borg, Gemma Burditt, 8:50, Velika Britanija/United Kingdom, 2014
  4. Dlake / Poils / Hair, Delphine Hermans, 8:44, Belgija/Belgium, 2013
  5. Fado odraslog čoveka / Fado Do Homem Crescido/ Fado of a Grown Man, Pedro Brito, 7:20, Portugal/Portugal, 2012
  6. Večera za njih nekoliko / Dinner For Few, Nassos Vakalis, 10:09, Grčka/Greece, 2013
  7. Meso / Le Meat, Wolfgang Matzl, 2:16, Austrija/Austria, 2013
  8. Nedelja 3 / Sonntag 3 / Sunday 3, Jochen Kuhn, 12:00, Nemačka/Germany, 2012
  9. Kali mali vampir /Kali o Pequeno Vampiro/ Kali the little vampire, Regina Pessoa, 9:20, Portugal/Portugal, 2012

Trajanje programa/Program duration 70min



Vrste materijala u arhivi: Fotografija


foto: Aleksandrija Ajduković
Razgovor sa autorima
Radionica muzike i animacije
Predstavljanje autora - Marko Meštrović
Takmičarski program