8. 10. 2014.| Akademski filmski centar

KLUB MAGISTRALA/ClubMagistrala

Razgovor sa autorima                       12h

Discussion with authors

 

STUDIO27                           13-16h

Radionica muzike i animacije (Ritam i frejmovi), vodi Koke Riobo Kortes

Music and animation workshop (Rhythm and Frames) by Coke Riobóo Cortés

 

MALA SALA/Small Hall                   16h

Panorama evropskog filma 1

Panorama of European Film 1

 

  1. Odlazak jeseni/Premier Automne/Autumn Leaves, Carlos De Carvalho, Aude Danset,10:30, Francuska/France, 2013
  2. Nedavno u šumi/Recently In The Woods, Daniel Van Westen, 1:00, Nemačka/Germany, 2013
  3. Inertna ljubav/Inertial Love, Cesar Esteban Alenda, Jose Esteban Alenda, 6:00, Španija/Spain, 2013
  4. Jedinstven/One of a Kind, Rok Predin, 3:40, Velika Britanija/United Kingdom, 2014
  5. 365, The Brothers M, 7:00, Velika Britanija/United Kingdom, 2013
  6. Obračunjavanje/Settling, Emma McCann, 8:00, Francuska/France, 2014
  7. Prošetati psa/Dame mit Hund/Walk the dog, Sonja Rohleder, 3:00, Nemačka/Germany, 2014
  8. Deža MU/Deja MOO, Stefan Muller, 10:00, Nemačka/Germany, 2013
  9. Uto/Utö/Utoe, David Buob, 7:38, Nemačka/Germany, 2014
  10. Jednostavno dete/Un enfant commode/ One Easy Child, Cedric Louis, 7:22, Francuska/France, 2014
  11. Som i mesec/Som i Luna/The Catfish and the Moon, Natalia Ryss, 6:18, Rusija/Russia, 2013

 

Trajanje programa/Program duration 70min

 

 

MALA SALA/Small Hall                   18h

Predstavljanje autora i člana žirija: Špela Čadež (Slovenija)

Presenting Author and Jury member: Špela Čadež (Slovenia)

 

 

VELIKA SALA/Big Hall                  19:30h

Studentski takmičarski program 1

Student Competition Program 1

 

  1. Bez signala / No signal, Bojan Stevanić, 7:13, Srbija/Serbia, 2013
  2. Umetnost umiranja / Ars Moriendi, Milosz Marganski, 7:00, Poljska/Poland, 2013
  3. Zvuci cvrčaka / The Sound of Crickets, Justine Klaiber, 6:00, Švajcarska/Switzerland, 2014
  4. Mehaničko srce / Clockwork Heart, Manuel Šumberac, 8:40, Hrvatska/Croatia, 2013
  5. IMG_00:01.JPG, Zane Oborenko, 3:05, Latvija/Latvia, 2014
  6. Priča o šumi / Opowieść o lesie /The Story of theForest, Katrzyna Melnyk4:00, Poljska/Poland, 2014
  7. Idoli / Idole, valentine Lo Duca, 3:44, Italija/Italy, 2013
  8. Slom / Breakdown, David Lovrić, 3:00, Hrvatska/Croatia, 2014
  9. Muva / Die Fliege / The Fly, Gonzalo Barahona, 9:36, Nemačka/Germany, 2013
  10. More / Morze / The Sea, Zofia Dabrowska, 5:00, Poljska/Poland, 2013
  11. Ab ovo / Ab Ovo, Anita Kwiatkowska-Naqvi, 6:00, Poljska/Poland, 2013

 

 

Trajanje programa/Program duration 63min

 

 

 

VELIKA SALA/Big Hall                 

Takmičarski program 2                    21h

Main Competition 2

 

  1. Mravlje pesme / Muravьinыe pesni / Ants' Songs, Sasha Svirsky, 12:45, Rusija/Russia, 2014
  2. Vetar / Wind, Robert Lobel, 3:49, Nemačka/Germany, 2013
  3. Ništa osim vode  / Juste de l'eau / Nothing Else But Water, Carlos De Carvalho, 4:42, Francuska/France, 2014
  4. Turneja hora / Choir Tour, Edmunds Jasons, 5:00, Litvanija/Latvia, 2012
  5. Dama noći / Lady of the Night, Laurent Boileau, 9:40, Francuska/France, 2014
  6. Karotrop / Carrotrope, Paulo D’Alva, 8:00, Portugal/Portugal, 2013
  7.  Fobos / Phobo, Helene Ducrocq, 5:00, Francuska/France, 2014
  8. Mučenje / Quälen / Torturing, Rebecca Blocher, 4:03, Nemačka/Germany, 2013
  9. Odsutan / La Testa tra le Nuvole/ Absent Minded, Roberto Catani, 7:55, Italija/Italy, 2013
  10. Kada već sve imam / Bei Mir Bist Du Schon/ WhenIAlreadyHave, Darko Bakliža, 3:05, Hrvatska/Croatia, 2013
  11. Nilski konji / Hipopotamy/ Hippos, Piotr Dumala, 12:29, Poljska/Poland, 2014

 

 

Trajanje programa/Program duration 76min

 

 

 



Vrste materijala u arhivi: Fotografija


foto: Aleksandrija Ajduković
Razgovor sa autorima
Radionica muzike i animacije
Predstavljanje autora - Špela Čadež