2014.

 

PSIHO-SEANSADanko Stojić, igrani, 90:00

POLKA – Stefana Savić i Goran Gocić, eksperimentalni, 20:00 (sufinansiran sredstvima Filmskog centra Srbije)

YUGOSLAVIAN HOME MOVIES – Salise Hughes, eksperimentalni, Srbija/SAD, 12:00

LISTEN, TRY NOT TO DWELL ON THAT IDEA, PLEASE… – Benjamin Ramirez Perez, eksperimentalni, Akademski filmski centar DKSG i Academy of Media Arts Cologne, Srbija/Nemačka, 6:00

NOKTURNO– Nikola Đurić, eksperimentalni, 15:00, 1974-2014.

FABULA RASA – Zoran Saveski, eksperimentalni, 7:00

LADISLAV IN WINTERTHUR 2012, Miodrag Milošević, dokumentarni, 6:00

LADISLAV IN BELGRADE 2011-12, Dragomir Zupanc, Nikola Đurić, dokumentarni, 10:00

POKLON – Marko Milošević, igrani, 5:00

DIVNA BUDUĆNOST LjUBAVI MOJA– Marko Žunić, igrani, 30:00

ODELO – Dušan Nikolić, igrani, 5:00

SLUČAJ AKSENTIJEVIĆ – Marija Čabarkapa, igrani, 10:00

POSVEĆENICI, Andrija Dimitrijević, dokumentarni, Akademski filmski centar DKSG i Televizija Pirot, 35:00

BALKANIMA 2013Dragomir Zupanc, dokumentarni, 45:00

ALTERNATIVE FILM/VIDEO 2013Dragomir Zupanc, dokumentarni, 36:00

KROZ ATELjEDragomir Zupanc, dokumentarni, 40:00

 

2013.

 

VODENICA – Đurđa Stanković, eksperimentalno-dokumentarni, 8:00
IMA LI KRAJA– Luka Mihajlović, igrani, 15:00
ZAGREB GRAD – Zoran Saveski, eksperimentalni, 10:00
A.M. SMIRNOVA – Zoran Saveski, eksperimentalni, 1:00
UKRONIJA – Marko Backović, igrani, ko-produkcija,  29:00

BEOGRADSKA SONATA – Gordana Smuđa, dokumentarni, ko-produkcija, 19:00
PIPLMETAR – Bob Milošević, eksperimentalni, 15:00, sufinansiran sredstvima Gradske uprave Grada Beograda za produkciju i postprodukciju
LEAVING BELGRADE – Andres Denegri, eksperimentalni, 14:00

SKY LINESNadin Pulan, eksperimentalni, 10:00

ELÉGZoran Tairović, igrani, 40:00

BALKANIMA 2012Dragomir Zupanc, dokumentarni, 45:00

ALTERNATIVE FILM/VIDEO 2012Dragomir Zupanc, dokumentarni, 45:00

IRITACIJE (DVA DELA)Dragomir Zupanc, dokumentarni, 80:00

BIJENALE STUDENTSKOG CRTEŽADragomir Zupanc, dokumentarni, 45:00

 

 

2012.

SVILA – Marko Šešunj, dokumentarni, 13:00
GRAND LEGENDA U CELINI I CELOSTI– Đorđe Traživuk, dokumentarni, 16:50
DOBRO JE PISANO – Danko Stojić, dokumentarni, 21:00
RTV STUDENTSKI GRAD – Ivana Bogdanović, dokumentarno-igrani, 11:30
PUT STVARANjA – Miloš Stanković, dokumentarni, 9:00

POSTOJANjE – Nikola Markov, dokumentarni, 14:00
JA KADA SAM BILA DEČAK, BILA SAM DEVOJČICA...– Ivana Todorović, dokumentarni, 30:25, sufinansiran sredstvima Ministarstva kulture i informisanja za produkciju, fondacije Heartefact i Ženskog fonda „Rekonstrukcija“
ZAUSTAVLjENO VREME – Anita Panić, dokumentarni, 14:00
ASANISIMASA, MALA TRILOGIJA O SMRTI BIOSKOPA – Nikola Stojanović, dokumentarno-igrani, 30:00, sufinansiran sredstvima Gradske uprave Grada Beograda za postprodukciju

VILjUŠKA PUNA LjUBAVIMilica Jovčić i Aleksandra Milenković, dokumentarni, 59:05, sufinasiran sredstvima Filmskog centra Srbije za produkciju

EKA I BIMirjana Mićanović Tičerić, animirani, 6:30,  sufinansiran sredstvima Gradske uprave Grada Beograda za postprodukciju

KERUŠAMirela Srebrić, animirani, 7:23,  sufinansiran sredstvima Gradske uprave Grada Beograda za produkciju i postprodukciju

HIPOTENUZAMiroslav Sretenović, eksperimentalni, 14:00,   sufinansiran sredstvima Gradske uprave Grada Beograda za produkciju i postprodukciju

KRAJMiloš Korać, igrani, 7:00, ko-produkcija sa Fakultetom dramskih umetnosti u Beogradu
 POSLEDNjA KAPMiroslav Lakobrija, igrani, 11:00, ko-produkcija sa Mladim kadrovima, sufinansiran sredstvima Gradske uprave Grada Beograda za postprodukciju
T
HERE IS A LIGHT IN A VAIN Mihajlo Jevtić, eksperimentalni, 11:00, ko-produkcija sa Film the World

BALKANIMA 2012-Dragomir Zupanc, dokumentarni

PAPER MOVIES-Branko Vučićević-Miiodrag Milošević, dokumentarni, 5:00       

 

                                                       

2011.  

GAVRAN – Emilija Davidović, igrani, 11:18
CENTRAL– Vuk Savić, dokumentarni, 7:00 

PROHIBICIJA – Aleksandar Sarić, dokumentarni, 19:30 

OČEVINA – Radomir Duvnjak, dokumentarni, 11:42 

SVETILIŠTE – Marko Srzentić, dokumentarni, 21:00 

SKICE ZA PORTRET VELIZARA JOVIĆA – Branko Čičić, dokumentarni, 12:00
STAR WARS– Adrian Nedeljković, igrani, 5:30 

VRABAC – Svetozar Petrović, dokumentarni, 13:00
PUZZLE – Žarko Aleksić, igrani, 4:06
VREME BLISKOSTI – Miloš Milošević, igrani, 7:42 

GAGARIN I JAMihajlo Jevtić, igrani, 8:20 

PLAŠIM SE DA SE SVE RAZUMEPuriša Đorđević, dokumentarni, 49:00 

MOMENT OF MOVEMENTZoran Tairović, igrano-dokumentarni, 69:00 

EDUCATIONZoran Saveski, eksperimentalni, 5:00 

GRČKE SMOKVICEZoran Saveski, eksperimentalni, 10:00 

SLIKE SA IZLOŽBE 2Zoran Saveski, eksperimentalni, 9:43
ITS RAINING IN MAR DEL PLATA Andres Denegri, eksperimentalni, 12:35
OVER BELGRADEAndres Denegri, eksperimentalni, 4:25 

PROBLEM PERCEPCIJEIvan Mandić, dokumentarni, 85:00 

MIKROB I STEVAN – Miloš Tomić, dokumentarni, 18:00 

POJAČALO I GITARA – Siniša Dugonjić, igrani, ko-produkcija Satibara, 39:22 

BALKANSKI DNEVNIK: BUGARSKA, Goran Gocić, dokumentarni,  57:00 

FATAMORGANA JOSIPA NOVAKA I PAUCI, Marko Kostić i Milan Milosavljević, dokumentarni, 49:00 

PITTER-PATTER, Galina Myznikova i Sergej Provorov, eksperimentalni, 30:00 

BULEVAR, Sava Trifković, eksperimentalni, 55:00



2010.
VAVILONSKA KULA – Jelena Bešir, dokumentarni, 7:10
LENKINE KUVARICE– Dejan Dejanović, dokumentarni, 32:50
OPUŠTENO – Olivera Miloš Todorović, dokumentarni, 27:50
U INDIJI UMRLA JE LJUBAV MOJA - Nikola Stojanović, igrano-eksperimentalni, 21:42
ČE – Zoran Saveski, eksperimentalni, 1:10
SNEŽANA I SEDAM PATULJAKA– Zoran Tairović, igrani, 59:25
SLIKE SA IZLOŽBE – Zoran Saveski, eksperimentalni, 16:20
BOJA CRNE – Miloš Korać, igrani, 5:28
PUCANJ – Maja Simić, dokumentarni,8:05
O RIBARENJU U VIŠNJICI – Aleksandra Despotović, dokumentarni 8:20 
SADRŽAJ ŠMEKA – Branislava Joković, dokumentarni, 11:23
SPIRITUS ERATIKUS – Mišo Ždinjak, igrano-eksperimentalni, 4:56
ŽIVOT NA PAUZI – Mišo Ždinjak, dokumentarni, 10:50
JERUSALIM – Bojan Glavonić, dokumentarni, 8:21
JUNK ON THE WALLS – Jelena Barać, dokumentarni, 7:40
DRUG I GOSPODIN – Emilija Teofilović, dokumentarni, 5:05
LJUBAV, SRCE, PRIJATELJI – Igor Jekić, dokumentarni, 12:17



2009.
NESTANAK HEROJA – Ivan Mandić, dokumentarni, 71:00
MEDITERAN – Gregor Zupanc, igrani, 61:00
LEPO VREME ZA MLAD GRAŠAK- PURIŠA – Milan D. Špiček, dokumentarni, 65:00, (koprodukcija) 
KM ili POVRATAK BAUKA- Nikola Stojanović, igrano-eksperimentalni, 20:00
MUZIČAR – Milan Milosavljević, dokumentarni, 12:00 (koprodukcija) 2008.

CRVENKAPA – Zoran Tairović, eksperimentalni, 26:00 
RAPRESENT - Ivana Todorović, dokumentarni, 31:00
U ZEMLjI MALOG PRINCA - Blagoje Lupa, dokumentarni, 12:00
ČARDAK - Jelena Bešir, animirani, 12:00
NEMILOSRDNI ANĐEO - Vlada Petrić, eksperimentalni, 11:00
STARAC I BOMBA-Mihailo Sekulić, dokumentarni, 21:00

POSLANICA ENGLESKOJ KRALJICI ELIZABETI – Đorđe Traživuk, dokumentarni, 6:00 

POSLANICA VASILIJU GRJAZNOM - Đorđe Traživuk, dokumentarni, 5:00